Gabriel Dors, starosta zawierciański: “Jeżeli jest opozycja, to bardzo dobrze, jeżeli nie ma, to włodarz może stracić czujność” [AUDIO]

O wyborach prezydenckich, poparciu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie zawierciańskim,  zarobkach pracowników Starostwa Powiatowego, sytuacji związanej ze zmianą warunków pracy i płacy Pawła Kaziroda w Starostwie, a także o pracy CUW mówił na antenie Radia Zawiercie starosta zawierciański Gabriel Dors w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem. 

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest piątek 19 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:30, zachód będzie miał miejsce o 20:57. Dzień potrwa 16 godzin i 29 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W grudniu 2016 roku policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zabezpieczyli dokumentację dotyczącą dotacji dla osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zawierciu. Na początku 2017 roku zatrzymana została ówczesna dyrektor PUP Anna R.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/co-dalej-ze-sprawa-bylej-dyrektor-powiatowego-urzedu-pracy-w-zawierciu/

_

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach uruchomiła ogólnodostępną aplikację, w której można znaleźć informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/chcesz-ominac-korki-na-drogach-wejdz-na-policja-orsip-pl/

_

W czwartek 18 czerwca wieczorem doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym na Drodze Wojewódzkiej nr 790 w Niegowonicach.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wypadek-w-niegowonicach/

_

W środę 17 czerwca wieczorem prezydent Zawiercia Łukasz Konarski oraz Urząd Miejski w Zawierciu (na Facebooku: Miasto Zawiercie) w mediach społecznościowych opublikowali informację o pozyskanych w minionych latach dotacjach na inwestycje.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/prezydent-i-urzad-opublikowali-zestawienie-pozyskanych-dotacji-na-inwestycje-nie-wspomnieli-o-16-mln-zl-na-oze-z-wniosku-zlozonego-w-trakcie-kadencji-witolda-grima/

_

2 thoughts on “Gabriel Dors, starosta zawierciański: “Jeżeli jest opozycja, to bardzo dobrze, jeżeli nie ma, to włodarz może stracić czujność” [AUDIO]

 1. Takich bzdur dawno nie słyszałem
  Po pierwsze- w styczniu była zima i były np. Odśnieżanie drogi przez PZD
  Kiedy istnieje CUW, tzn. 3 miesiące na drogach nic nie było robione ( nawet nie raczyli skosić trawy )
  Po drugie - po PZD pozostał wydział dróg, który nie ma kosztów dla starostwa - dziwne skoro pracuje tam kilka osób.
  Po trzecie - o innych rzeczach , tzn. Wyższych kosztach CUW od PZD starosta nie mówi.
  Niestety taki kraj i takie bzdury tylko może mówić Pisarz, ale to im wychodzi najlepiej, kłamstwo.
  Ludzie kompetentni na stanowiskach o których mówi starosta to jakaś porażka, nowi zatrudnieni w oddziałach lub wydziałach starostwa to jacyś parterze lub bezmózgowce.

Leave a Comment