Krystian Grela, radny żarnowiecki: “Gdyby w Żarnowcu nie było opozycji, to nie byłoby wielu pomysłów” [WIDEO+AUDIO]

Między innymi o fenomenie byłego wójta Żarnowca, który rządził gminą przez 37 lat, a obecnie jest przewodniczącym rady gminy, a także o stanie demokracji w gminie Żarnowiec mówił opozycyjny radny Krystian Grela. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

Których z zaplanowanych na 2020 rok inwestycji nie zrealizowano? Przewodnicząca rady do prezydenta na sesji: „Od dwóch miesięcy nie mogę otrzymać informacji”.

Więcej informacji TUTAJ

_

Na skrzyżowaniu ulic Mrzygłodzkiej, Podmiejskiej i Rolniczej w Zawierciu powstanie rondo. Od 8 lutego utrudnienia w ruchu.

Więcej informacji TUTAJ

_

Dominik Depowski z Aluron CMC Warty Zawiercie dokończy sezon w grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Więcej informacji TUTAJ

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 thoughts on “Krystian Grela, radny żarnowiecki: “Gdyby w Żarnowcu nie było opozycji, to nie byłoby wielu pomysłów” [WIDEO+AUDIO]

  1. Wstyd że człowiek który jeszcze w życiu nic nie zrobił niczym nie może się pochwalić tak wypowiada się o człowieku Wójcie który był doceniany przez wszystkich z którymi współpacowal w całym w całym kraju.Żarnowiec słynie z tego typu ludzi którzy lubią wewnętrzne awantury.Szczególnie ci którzy posiadają takie nazwisko.

  2. Cobys nie powiedzial i jakbys nie zachwalal swojego wodza to ludzie i tak znaja prawde. Tutaj malo powiedzial o tym człowieku ale ludzie i historia ocenia czego dokonal ten ktorego komunisty przywiezli w teczce ocena bedzie fatalna.

Leave a Comment