Kolejna wygrana 3:0 Aluronu CMC Warty Zawiercie. Posłuchajcie fragmentów meczu i komentarza jednego z zawodników [AUDIO]

W niedzielę 8 listopada Aluron CMC Warta Zawiercie rozegrała wyjazdowy mecz z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Jurajscy Rycerze wygrali mecz 3:0 (25:18, 25:20, 25:23). Piąty mecz Aluronu CMC Warty Zawiercie w tym sezonie PlusLigi był czwartym wygranym meczem Jurajskich Rycerzy.

Posłuchajcie Studia przedmeczowego rozpoczętego od tradycyjnego “Dzień dobry Zawiercie!” w wykonaniu Marcina Górskiego:

_

_

Posłuchajcie końcówki pierwszego seta meczu transmitowanego przez Radio Zawiercie komentowanego przez Marcina Górskiego:

_

Set numer dwa zakończył się wynikiem 25:20 dla Jurajskich Rycerzy. Oto co mówił Marcin Górski: