Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie była dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu Justyna Miszczyk. Tematem rozmowy z szefową MOPS-u było m.in. program 500+ w Zawierciu oraz likwidowana Fundacja “Podziel się z innymi” im. Henryki Rudzkiej.
Posłuchaj rozmowy:
Dziś na antenie Radia Zawiercie odbyła się audycja “Echa Łaz”, jej gościem była Marta Grzesica, radna w gminie Łazy i prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Chruszczobród i Chruszczobród Piaski:
Dziś jest środa 10 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 06:02, zachód będzie miał miejsce o 19:26. Dzień potrwa 13 godzin i 24 minuty, będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 32 minuty oraz dłuższy od najkrótszego o 5 godziny i 42 minuty.
—
Dziś w całej Polsce rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne.
Więcej informacji: kliknij TUTAJ
—
Na placu pomiędzy ulicami Piłsudskiego i Bohaterów Westerplatte ustawia się wesołe miasteczko. Wśród mieszkańców Zawiercia od pewnego czasu mówi się, że karuzela zwiastuje deszcz.
Więcej informacji: kliknij TUTAJ
—
We wtorek 9 kwietnia odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Zawierciu. Podczas sesji zaognił się konflikt na linii prezydent-radni.
Więcej informacji: kliknij TUTAJ
Zdjęcie: Urząd Miejski w Zawierciu