Kilka dni temu Zarząd Powiatu Zawierciańskiego wybrał Piotra Zachariasiewicza na dyrektora Szpitala Powiatowego w Zawierciu, wcześniej był on pełniącym obowiązki szefa zawierciańskiej lecznicy. W piątek 10 maja był on Gościem Dnia Radia Zawiercie i mówił o planach zarządzania placówką.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest piątek 10 maja, wschód słońca nastąpił o 05:04, zachód będzie miał miejsce o 20:14. Dzień potrwa 15 godzin i 10 minut.

Sesja rady miasta i gminy Szczekociny: możliwa dwukrotna podwyżka cen wywozu śmieci.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W piątek 10 maja w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbędzie się koncert charytatywny Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca “Zawiercie”. Początek koncertu o 18:00. Posłuchajcie materiału dźwiękowego przygotowanego przez Karola Jarżę z próby RPZiT “Zawiercie”:

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Grupa przyjaciółek 27-letniej Karoliny Bebel z “Obudź się – Bazarek dla Karoli” wpadła na pomysł, żeby zbierać podpisy poparcia dla komendanta KPP w Zawierciu wobec, którego wszczęto procedurę odwoławczą oraz policjantów z Zawiercia, wobec których wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Procedury te wszczął komendant KWP w Katowicach, a powodem jest to, że policjanci zatrzymali sprawcę wypadku, w wyniku którego Karolina Bebel (matka dwójki dzieci) do dziś jest w stanie śpiączki.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

1 Comment

  • fs;klf

    22/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *