Aluron Virtu Warta Zawiercie odnosi kolejne sukcesy w PlusLidze, a w perspektywie ma rozgrywki w pucharach europejskich. Jednocześnie otrzymuje coraz mniejszą dotację od miasta. To tematy rozmowy z Kryspinem Baranem, prezesem Klubu Siatkarskiego Aluron Virtu Warta Zawiercie, który był dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest czwartek 11 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 06:00, zachód będzie miał miejsce o 19:28. Dzień potrwa 13 godzin i 28 minut, będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 28 minut oraz dłuższy od najkrótszego o 5 godziny i 46 minut.

W najbliższą sobotę 13 kwietnia odbędzie się mecz półfinałowy PlusLigi. Aluron Virtu Warta Zawiercie zmierzy się na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Jak poinformował nadkom. Andrzej Świeboda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, w środę 10 kwietnia na targowisku w Szczekocinach 3 osobom skradziono portfele.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

11 kwietnia, 2019

Written by:

1 Comment

  • Mirosław

    11/04/2019

    Nie wierzę w to co słyszę! Tak prezydent Konarski dziękuje klubowi Aluron Virtu Warta Zawiercie za niespotykaną, bezprecedensową w skali kraju promocję Zawiercia?! Nie tego się spodziewałem ze strony tego włodarza miasta po tak niebywałych sukcesach klubu. Smutne, przykre, oburzające…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *