Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie jest jeden z kandydatów na prezydenta Zawiercia w ubiegłorocznych wyborach samorządowych – Krzysztof Peroń, prezes Agencji Pracy ARK Jobs oraz m.in. Zawierciańskiego Forum Pracodawców. Tematem rozmowy była ocena pierwszych miesięcy prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego oraz dalsze polityczne plany.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest piątek 12 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:58, zachód będzie miał miejsce o 19:29. Dzień potrwa 13 godzin i 31 minut, będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 25 minut oraz dłuższy od najkrótszego o 5 godziny i 49 minut.

W dniach 8-10 kwietnia spółka Zamek Ogrodzieniecki podała na swojej stronie internetowej informacje o czasowym zamknięciu obiektu ze względu na prace budowlane. W tym samym czasie na terenie zamku platforma Netflix kręciła “Wiedźmina”.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Był żołnierzem Armii Krajowej, po II wojnie światowej prześladowany przez PRL. Dziś Mieczysław Rosół, najstarszy żyjący “Żołnierz Wyklęty” z naszego powiatu obchodzi 99 urodziny.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

12 kwietnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *