Porównanie obecnej kadencji rady i prezydenta do poprzedniej oraz raport o stanie gminy – to niektóre z tematów rozmowy z czwartkowym Gościem Dnia Radia Zawiercia, czyli Michałem Myszkowskim, radnym Rady Miejskiej w Zawierciu.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest czwartek 13 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:30, zachód będzie miał miejsce o 20:53. Dzień potrwa 16 godzin i 23 minuty.

W środę 12 czerwca Zarząd Dróg Wojewódzkich dokonał otwarcia ofert złożonych w ramach przetargu na przebudowę Drogi Wojewódzkiej nr 791 na odcinku od DK1 do DK78. Poprzedni przetarg został unieważniony 22 marca, ponieważ najwyżej oceniona oferta (221 mln zł) znacznie przekroczyła kwotę, którą ZDW zamierzało przeznaczyć na ten cel (prawie 182 mln zł).

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Fundacja EuGeniusz założona przez Poseł na Sejm RP Annę Nemś zaprasza po raz kolejny na bezpłatne kolonie dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W środę przed godziną 11:00 w Przedszkolu nr 8 “Bajkoludki” w Zawierciu zapaliła się pralka. Na miejsce przyjechały trzy wozy straży pożarnej.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

2 Comments

 • tehhq54

  13/06/2019

  Panie radny spytaj się pan radnej Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
  Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

 • tehhq54

  13/06/2019

  Jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć
  Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *