Jaki jest stan zdrowia Karoliny Bebel? Jakie są jej potrzeby zdrowotne? Na czym polega akcja poparcia dla zawierciańskich policjantów zorganizowana przez grupę “Obudź się – Bazarek dla Karoli? Między innymi o tym rozmawialiśmy z dzisiejszym Gościem Dnia Radia Zawiercie, którym była Joanna Kruk, przyjaciółka Karoliny Bebel.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest poniedziałek 13 maja, wschód słońca nastąpił o 04:59, zachód będzie miał miejsce o 20:18. Dzień potrwa 15 godzin i 19 minut.

W piątek prezydent Zawiercia Łukasz Konarski poinformował na swoim profilu na Facebooku, że miasto pozyskało kwotę 4 298 848,50 zł z Funduszu Dróg Samorządowych na budowę IV etapu drogi do Strefy Aktywności Gospodarczej, tzw. zachodniej obwodnicy Zawiercia. Dofinansowanie stanowi 50% kosztów inwestycji.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

1 Comment

  • fs;klf

    22/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *