Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie był trzeci (i ostatni) z kandydatów do Parlamentu Europejskiego pochodzących z powiatu zawierciańskiego – Maciej Urbańczyk, przedsiębiorca i m.in. prezes Fundacji Ochrony Zabytków Ziemi Jurajskiej.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 14 maja, wschód słońca nastąpił o 04:58, zachód będzie miał miejsce o 20:20. Dzień potrwa 15 godzin i 22 minuty.

W poniedziałek odbyła się sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której m.in. przegłosowano uchwałę dotyczącą podwyżek diet radnych.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę 4 maja na Facebooku zawiercianskie.pl ogłosiliśmy ankietę pod nazwą “Dziś mija dokładnie 6 miesięcy od wyboru Łukasza Konarskiego na prezydenta Zawiercia. Jak oceniasz półrocze tej prezydentury?”. Oto wyniki.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

1 Comment

  • fs;klf

    22/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *