Honorowy Obywatel Miasta Zawiercie Bogdan Dworak gościł w studiu Radia Zawiercie. Nasz pisarz, poeta i socjolog kultury wspominał życie w Zawierciu z czasów wojennych i powojennych oraz opowiadał o swoim debiucie literackim. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest poniedziałek 15 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:45, zachód będzie miał miejsce o 20:49. Dzień potrwa 16 godzin i 4 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W najbliższą sobotę 20 lipca w Zawierciu odbędzie się marszobieg “Maszeruję, kibicuję”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-sobote-w-zawierciu-maszeruje-kibicuje-spelniamy-marzenia-michala-plakat/

Karol Hadrych to wokalista współpracujący z telewizją TVS, uczestnik “Szansy na sukces” z 2012 roku, przedstawiciel Stowarzyszenia Studio ART, w którym prowadzi bezpłatne zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów, m.in. zespołu Sweet Voices, a na co dzień pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, organista w kościele oraz radny Rady Powiatu Zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/posluchajcie-nowy-utwor-karola-hadrycha-wokalisty-z-poreby-i-radnego-powiatowego-audio/

W niedzielę 14 lipca w parku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyło się wydarzenie “Animacje na wakacje” w ramach “Akcji Lato 2019”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/animacje-na-wakacje-w-lazach-zdjecia/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *