Wpływ strajku w oświacie na środowisko uczniów i nauczycieli oraz organizowany od 6 lat konkurs “Mam Talent od Jezusa” – to tematy rozmowy z Dorotą Pytlik, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w Zawierciu, radna powiatowa oraz była prezes zawierciańskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Posłuchajcie rozmowy:

W środowej audycji “Echa Łaz” gościła prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach Krystyna Męcik, która zaprosiła na Olimpiadę UTW:

Dziś jest środa 14 maja, wschód słońca nastąpił o 04:56, zachód będzie miał miejsce o 20:21. Dzień potrwa 15 godzin i 25 minut.

W niedzielę 2 czerwca na stadionie sportowym w Kroczycach odbędzie się Festyn charytatywny dla Natalki.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W poniedziałek 13 maja odbyła się sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Zawierciu. O sesji nie wiedzieli niektórzy pracownicy Wydziału Dialogu Społecznego.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

We wtorek 14 maja, w Ośrodku Edukacyjno-Naukowym w Smoleniu rozpoczęło się dwudniowe XXIX Sympozjum Jurajskie organizowane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

1 Comment

  • svwgrh

    23/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *