Pochodzi z Kroczyc, ma bardzo muzyczną rodzinę i został zwycięzcą minionego odcinka “Szansy na Sukces”. Marcin Szlachta, bo o nim mowa, był środowym Gościem Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś, jak w każdą środę, o 10:10 na antenie Radia Zawiercie odbyła się audycja “Echa Łaz”, czyli program miasta Łazy na antenie Radia Zawiercie. Dziś w ramach audycji dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Łazach Bożena Strzelecka-Kłopot mówiła o nowym projekcie łazowskiego OPS-u:

Dziś jest wtorek 16 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:47, zachód będzie miał miejsce o 19:37. Dzień potrwa 13 godzin i 50 minuty, będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 6 minut oraz dłuższy od najkrótszego o 6 godziny i 8 minut.

We wtorek odbyła się sesja nadzwyczajna Rady Powiatu Zawierciańskiego poświęcona sytuacji Szpitala Powiatowego w Zawierciu. W sesji uczestniczyli m.in. Poseł na Sejm RP Anna Nemś, prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, przewodnicząca rady miejskiej Beata Chawuła oraz była dyrektor szpitala Anna Pilarczyk-Sprycha, a obecnie burmistrz Ogrodzieńca.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

We wtorek na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbył się mecz Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie w ramach finału Pucharu Polski Podokręgu Sosnowiec.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

17 kwietnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *