O komentarz do czerwcowego nieudzielenia prezydentowi Zawiercia wotum zaufania oraz prawdopodobnym powtórzeniu części wyborów na przewodniczących osiedli i sołtysów sołectw poprosiliśmy radnego Rady Miejskiej w Zawierciu Jerzego Radosz. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest środa 17 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:48, zachód będzie miał miejsce o 20:47. Dzień potrwa 15 godzin i 59 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek wieczorem w Przyłubsku interweniowało m.in. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz straż pożarna z KP PSP i OSP, których zadaniem było przygotowanie lądowiska dla śmigłowca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/przylubsko-reanimacja-11-letniego-chlopca-interweniowalo-m-in-lotnicze-pogotowie-ratunkowe/

We wtorek 16 lipca 2019 r. Komisarz Wyborczy w Katowicach III wydał postanowienie w sprawie obsadzenia mandatu radnego Rady Miejskiej w Zawierciu po wygaśnięciu mandatu radnego Ryszarda Macha.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/mandat-w-radzie-miejskiej-w-zawierciu-po-ryszardzie-machu-obejmie-zbyszek-wojtaszczyk/

Gmina Żarnowiec opublikowała na swojej stronie internetowej program tegorocznych Dni Żarnowca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/dni-zarnowca-piekni-i-mlodzi-miglanc-i-menelaos-plakat/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *