Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie był Benedykt Freihofer, zaangażowany wieloletni dziennikarz. Zapytaliśmy go o komentarz odnośnie spraw, którymi żyje Zawiercie.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 17 maja, wschód słońca nastąpił o 04:53, zachód będzie miał miejsce o 20:24. Dzień potrwa 15 godzin i 31 minut.

W czwartek 16 maja na Zamku Ogrodzieniec miało miejsce zawarcie współpracy między Aluronem Virtu Warta Zawiercie a Związkiem Gmin Jurajskich i Grupą Jurajską GOPR.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę 18 maja do Zawiercia przyjedzie Premier RP Mateusz Morawiecki. Spotkanie odbędzie się pod hasłem “Polska sercem Europy”, które jest hasłem Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W poniedziałek 20 maja w Zawierciu odbędzie się kolejna edycja dnia bezpłatnych badań organizowanego przez szkołę medyczną.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

1 Comment

  • svwgrh

    23/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *