O wakacyjnych propozycjach Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Zawierciu oraz o spotkaniach autorskich zaplanowanych na najbliższe tygodnie – 31 lipca z Pawłem Kopijerem i 6 września z Szymonem Hołownią – opowiadała Małgorzata Głąb, kierownik działu metodycznego zawierciańskiej biblioteki. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest piątek 19 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:50, zachód będzie miał miejsce o 20:45. Dzień potrwa 15 godzin i 55 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W czwartek 18 lipca po południu prezydent Zawiercia na swoim profilu na Facebooku ogłosił informację o zaplanowanym na poniedziałek 22 lipca naborze do projektu “Żywa ulica Marszałkowska”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-poniedzialek-nabor-na-animatorow-do-projektu-zywa-ulica-marszalkowska-plakat/

W czwartek po południu doszło do zdarzenia samochodu osobowego i motocyklu na DK78 przy wyjeździe z Zawiercia w stronę Kroczyc.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-kalinowka-zderzenie-motocyklu-i-samochodu-zdjecie/

Projekt utworzenia kalendarza “Dawne Zawiercie” na 2020 rok zwyciężył w głosowaniu akcji Tesco “Decydujesz, pomagamy”. Pomysłodawca projektu, Centrum Rozwoju Lokalnego, rozpoczął prace nad kalendarzem.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/centrum-rozwoju-lokalnego-oglosilo-zbiorke-starych-fotografii-do-kalendarza-dawne-zawiercie/

W sobotę 27 lipca odbędzie się V Marsz Po Zdrowie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-sobote-27-lipca-odbedzie-sie-v-marsz-po-zdrowie-plakat/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *