Za kilka dni z Zawiercia po raz kolejny wyjdzie piesza pielgrzymka na Jasną Górę. O sensie i znaczeniu pielgrzymki – oraz o tym, kto może w niej uczestniczyć i jak się przygotować – mówił ks. Adam Dróżdż, wikariusz parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

 

Dziś jest poniedziałek 19 sierpnia, wschód słońca nastąpił o 05:34, zachód będzie miał miejsce o 19:57. Dzień potrwa 14 godzin i 23 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu w piątek pojawiła się informacja o planowanych spotkaniach z udziałem dwójki radnych Rady Miejskiej w Zawierciu: Martyny Gajos i Henryka Móla.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/radni-miejscy-zapraszaja-na-spotkania-z-mieszkancami/

Zespół Baciary przekazał płytę podpisaną przez wszystkich muzyków na licytację na rzecz Karoliny Bebel – 28-latki, która ucierpiała w ubiegłym roku w wypadku spowodowanym przez austriackiego prawnika.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/baciary-dla-karoliny-bebel-licytacja-plyty-z-autografami-muzykow/

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja charytatywna istniejąca od 18 lat (do 2008 roku funkcjonująca pod nazwą “Świąteczna Paczka”). Zawierciański rejon “Szlachetnej Paczki” zachęca do uczestnictwa w akcji.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/szlachetna-paczka-szuka-wolontariuszy/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *