O swoim spojrzeniu na bieżące sprawy Zawiercia opowiedział dziś Marian Gajda, emerytowany wieloletni dyrektor m.in. Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu i radny wojewódzki kilku kadencji. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 2 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:34, zachód będzie miał miejsce o 20:57. Dzień potrwa 16 godzin i 23 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w piątek 28 czerwca ogłosiła kolejny przetarg na budowę obwodnicy Poręby i Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/gddkia-kolejny-przetarg-na-budowe-obwodnicy-poreby-i-zawiercia-na-razie-na-odcinek-do-kromolowa/

W poniedziałek 1 lipca w Częstochowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem posłów i senatorów z regionu częstochowskiego na temat przywrócenia województwa ze stolicą w Częstochowie. Pierwszy raz ten pomysł został zaproponowany przed wyborami w 2015 roku.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wraca-temat-wojewodztwa-czestochowskiego-czy-mieszkancy-powiatu-zawiercianskiego-chca-byc-w-takim-wojewodztwie/

Fabryka Handballu zaprasza w lipcu i sierpniu na darmowe wakacyjne zajęcia piłki ręcznej dla uczniów szkół podstawowych. Będą się one odbywały w Łazach, Ogrodzieńcu i Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/darmowe-zajecia-pilki-recznej-dla-dzieci-z-zawiercia-laz-i-ogrodzienca/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *