Z Pauliną Pietras, radną miejską i przewodniczącą Komisji Rewizyjnej – dzisiejszym Gościem Dnia Radia Zawiercie – rozmawialiśmy m.in. o sobotniej wizycie premiera Mateusza Morawieckiego oraz o bieżącej działalności rady miejskiej.

Posłuchajcie rozmowy:

 

 

Dziś jest poniedziałek 20 maja, wschód słońca nastąpił o 04:49, zachód będzie miał miejsce o 20:28. Dzień potrwa 15 godzin i 39 minut.

Podczas tegorocznych Dniach Miasta i Gminy Ogrodzieniec wystąpią m.in. Sławomir i zespół Weekend.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę 18 maja trzy zawierciańskie drużyny rozegrały swoje mecze – KS Viret CMC Zawiercie, KP Warta Zawiercie i Źródło Kromołów.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę strażacy z ochotniczych straży pożarnych z Bzowa, Kromołowa, Marciszowa i Żerkowic prowadzili akcję sprzątania rzeki Warta.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

4 Comments

 • Marian

  20/05/2019

  Tych obiecujących obwodnicę w Zawierciu było bardzo dużo szczególnie przed wyborami.

 • Czytalenik

  22/05/2019

  a czy pani Paulinka spłaciła już dług do osiru za knajpę Tukan ? Ponad 17 tys?

 • svwgrh

  23/05/2019

  Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

 • wgWHR

  31/05/2019

  Może Mićka oficjalnie na sesji powie ile dostała nagrody od kolegi na koniec 2018 roku i podwyżki i czy to było sprawiedliwe żeby tylko kumple prezesa dostali podwyżki i nagrody

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *