Dziś temat kulturalny – w dniach 5-8 czerwca we Włocławku odbędzie się finał 28. Turnieju Poezji Śpiewanej w ramach 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W gronie 23 uczestników finału jest jeden zawiercianin – Zbigniew Duraj. Był on dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 21 maja, wschód słońca nastąpił o 04:48, zachód będzie miał miejsce o 20:29. Dzień potrwa 15 godzin i 41 minut.

W poniedziałek 20 maja odbyła się IX Sesja Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę 18 maja zakończyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY. Podczas uroczystej gali finałowej uhonorowano m.in. OSP Niegowonice.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W poniedziałek na terenie przy Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbywa się kolejna edycja Dnia Zdrowia, w tym roku pod hasłem “Porozmawiajmy o zdrowiu”.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

1 Comment

  • svwgrh

    23/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *