Zaproszenie na spotkanie (S)prawa Polek, które odbędzie się w środę w Zawierciu z udziałem m.in. wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a także bieżąca działalność parlamentu – m.in. o tym porozmawialiśmy z Poseł na Sejm RP Anną Nemś, która w poniedziałek 21 stycznia była Gościem Dnia Radia Zawiercie.

Dziś jest poniedziałek, 21 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:33, zachód będzie miał miejsce o 16:14.

Imieniny obchodzą: Agnieszka, Awit, Awita, Długomił, Epifani, Epifaniusz, Eulogia, Eulogiusz, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Józef, Józefa, Krystiana, Meinrad, Patrokles, Publiusz i Sobiesława.

Kalendarium 21 stycznia (źródło: Wikipedia):
Bułgaria, Polska – Dzień Babci
Barbados – Dzień Errola Barrowa
Dominikana – Święto Matki Boskiej z Altagracia
1990 – We Wrocławiu i w Legnicy zanotowano rekordową temperaturę stycznia dla tych miast (+19,7 °C).
2000 – Kampinoski Park Narodowy został wpisany na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO.

W piątek 18 stycznia w Sądzie Okręgowym w Częstochowie odbyła się tzw. rozprawa odwoławcza w sprawie m.in. Ryszarda Macha (wyraził zgodę na używanie nazwiska), Prezydenta Zawiercia w latach 2002-2006 i 2010-2014 oraz Starosty Zawierciańskiego w latach 2006-2010, a także Marka K., jego zastępcy, a w latach 2014-2018 dyrektora Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół w Zawierciu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Poseł na Sejm RP Anna Nemś zaprasza na spotkanie z cyklu “Sprawa Polek”. Weźmie w nim udział wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanki Platformy Obywatelskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska i Lidia Gądek.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Prezydent Miasta Zawiercie ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Zawierciu – Inspektor Straży Miejskiej w Zawierciu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

21 stycznia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *