We wtorek naszym gościem był Łukasz Ziaja, prawnik i współpracownik przy ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej Ryszarda Macha, a także współtwórca strony UczciweZawiercie.pl. Na stronie, wraz ze swoimi znajomymi, chce mówić “sprawdzam” władzom samorządowym. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 23 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:55, zachód będzie miał miejsce o 20:41. Dzień potrwa 15 godzin i 46 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Utwór Kaśki Sochackiej w zapowiedzi nowego serialu Polsatu – “Zawsze warto”. Kaśka Sochacka to wokalistka pochodząca z Pradeł w gminie Kroczyce, która w 2014 roku wystąpiła w półfinale “Must be the music”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/utwor-kaski-sochackiej-w-zapowiedzi-nowego-serialu-polsatu-zawsze-warto-wideo/

W poniedziałek w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu odbyło się spotkanie organizacyjne dla chętnych do udziału w projekcie “Żywa ulica Marszałkowska”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/czy-na-ul-marszalkowskiej-bedzie-zakaz-ruchu-samochodow-ruszyl-projekt-zywa-ulica-marszalkowska-zdjecia/

W poniedziałek w śląskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia odbyła się konferencja prasowa, podczas której NFZ przedstawił wyniki kontroli w izbach przyjęć i szpitalnych oddziałach ratunkowych (tzw. SOR-ach), którą przeprowadzono w marcu i kwietniu w Dąbrowie Górniczej, Rudzie Śląskiej, Rydułtowach, Sosnowcu i Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/slaski-nfz-nalozyl-na-zawiercianski-szpital-kare-w-wysokosci-ponad-154-tys-zl/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *