Wczoraj zapadł wyrok w sprawie sprawcy wypadku, w którym ciężko ucierpiała Karolina Bebel. Czy był sprawiedliwy? Czy zasądzone przez sąd 150 tys. zł nawiązki dla Karoliny Bebel jest wystarczające, skoro miesięczny koszt jej rehabilitacji to około 30 tys. zł? Jakie są dalsze plany grupy “Obudź się Karola/czekamy na Ciebie”? Mówiła Paulina Wawrzyniak, rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest piątek 23 sierpnia, wschód słońca nastąpił o 05:40, zachód będzie miał miejsce o 19:49. Dzień potrwa 14 godzin i 9 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W czwartek 22 sierpnia zapadł wyrok przed Sądem Rejonowym w Zawierciu w sprawie Rolanda G., austriackiego prawnika, który spowodował wypadek we wrześniu ubiegłego roku w Zawierciu. W jego wyniku ciężko ranna została Karolina Bebel, która przez wiele miesięcy znajdowała się w śpiączce.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/roland-g-z-wyrokiem-wiezienia-w-zawieszeniu-i-150-tys-zl-zadoscuczynienia-dla-karoliny-bebel-audio/

We wtorek 20 sierpnia w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej zakończyła się VI edycja Letniego Festiwalu Fotograficznego Photo Summer Day.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/6-photo-summer-day-za-nami-zdjecia/

Karolina Matuszewska nową dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/karolina-matuszewska-nowa-dyrektor-miejsko-gminnego-osrodka-kultury-w-ogrodziencu-audio/

23 sierpnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *