O akcji “Woda”, wyborach na przewodniczących osiedli i sołectw w Zawierciu oraz raporcie o stanie gminy między innymi rozmawiał Paweł Kmiecik z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Zawierciu Beatą Chawułą.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest poniedziałek 24 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:30, zachód będzie miał miejsce o 20:57. Dzień potrwa 16 godzin i 27 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu Henryk Goncerz został radnym Rady Miasta i Gminy Pilica. Wybory uzupełniające do pilickiej rady odbyły się w niedzielę 16 czerwca, ponieważ w marcu zmarła jedna z radnych.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Kevin Aiston przyjedzie w sobotę 29 czerwca do Zawiercia. Wystąpi podczas Przywitania lata z OSP Marciszów, które odbędzie się na placu przy Szkole Podstawowej nr 11 w Zawierciu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Wakacyjna ramówka Radia Zawiercie rusza w poniedziałek 1 lipca. Zobaczcie, kiedy warto nas słuchać w wakacje.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W czwartek 27 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbędzie się koncert Chóru Capella Vartiensis i Młodzieżowego Chóru Kameralnego Tutti na zakończenie sezonu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Mieszkanka Zawiercia, Dorota Domagalska, potrzebuje pieniędzy na kosztowne i nierefundowane przez NFZ leczenie złośliwego nowotworu piersi typu HER2.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

24 czerwca, 2019

Written by:

1 Comment

  • wikariusz

    24/06/2019

    Cud, miód i orzechów kupa. Pani Przewodnicząca powinna zostać beatyfikowana (jakże ten termin tutaj pasuje) za życia. Płaczące niewiasty pocieszy, komunikacją miejską kursuje, dąży do pojednania i zgody. “Po czynach ich poznacie”, bo gdyby poznawać Panią Przewodniczącą po słowach, to wtedy już Zawiercianie musieliby SANTO SUBITO pod jej oknami wykrzykiwać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *