Jaki stan budżetu Zawiercia zostawił poprzedni skarbnik gminy Zawiercie? Czy finanse naszego miasta są w kiepskim stanie? To część pytań skierowanych do Gościa Dnia Radia Zawiercie, którym w środę 24 kwietnia był Arkadiusz Ilski, skarbnik gminy Zawiercie w latach 2011-2018, od kilku miesięcy skarbnik gminy Ogrodzieniec.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś po godzinie 10:10, jak w każdą środę, odbyła się audycja “Echa Łaz”, czyli audycja miasta Łazy na antenie Radia Zawiercie. Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach Krystyna Męcik mówił o zaplanowanej na najbliższy piątek akcji sadzenia drzewek:

Dziś jest środa 24 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:33, zachód będzie miał miejsce o 19:49. Dzień potrwa 14 godzin i 16 minut.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu poinformowała, że od środy 24 kwietnia w placówce będą się odbywały lekcje. Mimo wciąż trwającego strajku.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski kilka miesięcy temu powiedział, że miasto ponosi wiele wydatków, które nie były zaplanowane w budżecie miasta na 2019 rok i są wynikiem kadencji poprzedniego prezydenta Zawiercia Witolda Grima.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W najbliższą środę 24 kwietnia odbędzie się ostatni mecz półfinałowy PlusLigi. Aluron Virtu Warta Zawiercie zmierzy się na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Będzie to trzeci mecz drużyn z Zawiercia i Kędzierzyna-Koźla. Pierwszy mecz wygrali Jurajscy Rycerze, drugi ZAKSA.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

24 kwietnia, 2019

Written by:

3 Comments

 • Gregi

  24/04/2019

  to teraz najlepiej zaprosić nowego pana skarbnika i zrobić rozmowę po rozmowie

 • Andrzejewski

  24/04/2019

  A dla pełnego obrazu głos od obecnego skarbnika?

 • bdfb

  24/04/2019

  Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *