W ramach cyklu “Poznaj Radio Zawiercie” dziś rozmowa z Oskarem Osysem, realizatorem dźwięku w Radiu Zawiercie. Oto opis tego jak – przynajmniej w części – wygląda nasze radio “od kuchni”. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest środa 24 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:56, zachód będzie miał miejsce o 20:40. Dzień potrwa 15 godzin i 44 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W miniony weekend odbyły się warsztaty fotograficzne organizowane podczas Balonowego Pucharu Polski 2019 Jura Krakowsko-Częstochowska, który odbył się w gminach Olsztyn i Janów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/warsztaty-fotograficzne-jurassic-photo-team-podczas-balonowego-pucharu-polski-zdjecia/

We wtorek w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyło się uroczyste podpisanie umów na pomoc finansową w ramach Marszałkowskiego konkursu Inicjatywa Sołecka 2019. Umowy podpisywali przedstawicieli samorządów gminnych 3 powiatów: będzińskiego, myszkowskiego i zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/inicjatywa-solecka-315-tys-zl-trafi-do-24-solectw-z-powiatu-zawiercianskiego-zdjecia/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *