Czy zawierciańska posłanka Anna Nemś będzie kandydowała w jesiennych wyborach parlamentarnych? Odpowiedź na to pytanie, oraz zaproszenie na sobotni V Marsz Po Zdrowie, w dzisiejszej rozmowie z Gościem Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest czwartek 25 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:58, zachód będzie miał miejsce o 20:38. Dzień potrwa 15 godzin i 40 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W sobotę 27 lipca o godzinie 16:00 na placu św. Jana Pawła II w Zawierciu (przy fontannie) odbędzie się akcja “Ostatni balonik dla Dawidka”. Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą czerwonych i niebieskich baloników.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ostatni-balonik-dla-dawidka-w-sobote-na-placu-sw-jana-pawla-ii-zawierciu-zapowiedz/

W czwartek 25 lipca miała odbyć się rozprawa w sprawie Rolanda G. – prawnika z Austrii, sprawca wypadku, w wyniku którego ucierpiała Karolina Bebel. Została ponownie przełożona.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sad-rejonowy-w-zawierciu-kolejna-rozprawa-rolanda-g-przelozona/

W środę w hucie CMC Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa, podczas której ogłoszono, że huta CMC została nowym sponsorem tytularnym zawierciańskiego klubu siatkarskiego w PlusLidze.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/od-dzis-aluron-virtu-cmc-zawiercie-zawiercianscy-siatkarze-maja-nowego-sponsora-tytularnego-audio-zdjecia/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *