Co zrobić, gdy w pobliżu naszego domu znajdziemy gniazdo os lub szerszeni i na czym obecnie polega praca straży pożarnej oprócz gaszenia pożarów? To niektóre z pytań zadanych środowemu Gościowi Dnia Radia Zawiercie, czyli bryg. Arturowi Łągiewce, Komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest środa 26 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:31, zachód będzie miał miejsce o 20:58. Dzień potrwa 16 godzin i 27 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek 25 czerwca odbyła się XI Sesja Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/sesja-rady-w-ogrodziencu-nie-bedzie-szkoly-przy-ul-orzeszkowej-powstanie-tam-zlobek-i-przedszkole-audio-zdjecia/

W piątek “Roztańczone Zawiercie”. Wydarzenie odbędzie się w piątek 28 czerwca w godzinach 17:00-20:00 na Placu św. Jana Pawła II przy fontannie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/w-piatek-roztanczone-zawiercie-plakat/

Maleo Reggae Rockers, Grzegorz Hyży – to gwiazdy Dni Łaz, Święta Kupały 2019, które odbędą się w sobotę i niedzielę 29-30 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/w-weekend-dni-laz-wystapia-m-in-grzegorz-hyzy-i-maleo-reggae-rockers-audio-plakat/

W środę 26 czerwca miała odbyć się rozprawa przed Sądem Rejonowym w Zawierciu w sprawie obywatela Austrii, który we wrześniu ubiegłego roku spowodował poważny w skutkach wypadek w Zawierciu. W jego wyniku ucierpiała Karolina Bebel.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/rozprawy-austriaka-ktory-spowodowal-wypadek-w-2018-roku-zawierciu-nie-bedzie-przez-bledny-adres-na-wezwaniu/

W poniedziałek 24 czerwca został odwołany insp. Jacek Kurdybelski, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Pełniącym obowiązki komendanta został jego dotychczasowy zastępca, mł. insp. Arkadiusz Miśta.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/odwolano-komendanta-powiatowego-policji-w-zawierciu/

26 czerwca, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *