Dziś rozmowa z Patrykiem Drabkiem, który – w momencie nagrania – nie był jeszcze zwycięzcą konkursu na naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Dlatego w trakcie rozmowy nie ma żadnych nawiązań do informacji podanej we wtorkowe popołudnie. Mowa jest tylko o Klubie Sportowym Viret CMC Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest środa 28 sierpnia, wschód słońca nastąpił o 05:48, zachód będzie miał miejsce o 19:38. Dzień potrwa 13 godzin i 50 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Do zdarzenia doszło około godziny 4:30 kilkaset metrów od stacji kolejowej Zawiercie w kierunku Borowego Pola. Prawdopodobnie około 30-letniego mężczyznę potrącił ze skutkiem śmiertelnym pociąg relacji Gliwice-Warszawa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-smiertelne-potracenie-mezczyzny-przez-pociag/

We wtorek 27 sierpnia w sali 305 Miejskiego Ośrodka Kultury “Centrum” w Zawierciu odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące inicjatywy lokalnej i budżetu obywatelskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/spotkanie-konsultacyjne-w-mok-u-inicjatywa-lokalna-i-budzet-obywatelski-zdjecia/

We wtorek przed południem Urząd Miejski w Zawierciu opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej informację o rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej. Na to stanowisko startowało 3 kandydatów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/patryk-drabek-wygral-konkurs-na-naczelnika-wydzialu-komunikacji-spolecznej-urzedu-miejskiego-w-zawierciu/


Zdjęcie: Paula Sobota

28 sierpnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *