“Booster Małych i Średnich Przedsiębiorstw “Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?” – to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą środę 30 stycznia w Ogrodzieńcu. Gość Dnia Radia Zawiercie Anna Pilarczyk-Sprycha zaprosiła do udziału w środowym spotkaniu.

Dziś jest poniedziałek, 28 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:25, zachód będzie miał miejsce o 16:25.

Imieniny obchodzą: Augustyn, Blizbor, Boguwola, Flawian, Jakub, Julian, Kalinik, Karol, Krzesąd, Leonid, Manfred, Manfreda, Maria, Olimpia, Piotr, Radomir, Roger, Świedarg, Tomasz, Tyrs, Waleriusz i Walery.
Europa – Dzień Ochrony Danych Osobowych (od 1997)
Armenia – Dzień Wojska
Rwanda – Dzień Demokracji

Kalendarium 29 stycznia (źródło: Wikipedia):
1911 − Z powodu strajku studentów na Uniwersytecie Jagiellońskim uczelnia została tymczasowo zamknięta.
1919 – Założono Uniwersytet Masaryka w Brnie.

W sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbyła się druga edycja charytatywnego turnieju szachowego organizowanego przez Pawła Kozę. W trakcie turnieju trwała zbiórka na rehabilitację Łukasza Rejewskiego, na ten cel zostanie przeznaczona również połowa środków z wpisowego.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Sesja Rady Miasta Zawiercie na antenie Radia Zawiercie – już w najbliższą środę około 12:30 rozpocznie się transmisja “na żywo” sesji rady na antenie internetowego Radia Zawiercie. W porządku obrad znajduje się m.in. podjęcie uchwały w sprawie budżetu miasta na 2019 r. wraz ze zmianą Prezydenta Miasta, podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia „Planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych eksploatowanych przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu na lata 2018 – 2020 na terenie Gminy Zawiercie”, czy też podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowych wymogów raportu o stanie gminy.

“Zakład Komunikacji Miejskiej – wspólnie wypracujmy nowe stadardy” – to nazwa konsultacji społecznych organizowanych przez Urząd Miejski w Zawierciu, które odbędą się w najbliższy czwartek 31 stycznia w sali narad zawierciańskiego magistratu, początek o godzinie 16:00. W trakcie spotkania odbędzie się dyskusja dotycząca funkcjonowania komunikacji publicznej, mocnych i słabych stron rozkładów jazdy oraz perspektyw rozwoju komunikacji w mieście.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *