Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie był Zbigniew Żak, jeden z organizatorów II Jurajskiego Kiermaszu Winylowego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 kwietnia w godzinach 15:00-18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

Posłuchajcie rozmowy:

Jak w każdą środę odbyła się dziś audycja “Echa Łaz”, czyli audycja miasta Łazy. Posłuchajcie rozmowy z Bogusławą Serzysko z biblioteki w Łazach o realizowanym w gminie projekcie “Z komiksami między regałami”:

Dziś jest środa 3 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 06:19, zachód będzie miał miejsce o 19:13.

Dzień potrwa 12 godzin i 58 minut, będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 58 minut oraz dłuższy od najkrótszego o 5 godziny i 16 minut.

Imieniny obchodzą: Antoni, Benedykt, Cieszygor, Eutychia, Gandolf, Gandulf, Izbygniew, Izbygniewa, Jakub, Jan, Józef, Nicetas, Pankracy, Ryszard, Sykstus i Winicjusz
Gwinea – Rocznica Drugiej Republiki

2009 – Wprowadzono zakaz sprzedaży termometrów rtęciowych.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą katowickiej komendy wojewódzkiej rozpracowali grupę przestępczą.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W ubiegłym tygodniu zakończyło się ogólnopolskie referendum strajkowe w związku z rozpoczęciem strajku przez nauczycieli. Zobaczcie, jaki był wynik referendum w Zawierciu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

3 kwietnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *