Od przyszłego poniedziałku, czyli 6 maja, w Zawierciu będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy autobusów. Co się zmieni? O tym mówi nasz dzisiejszy Gość Dnia Radia Zawiercie, czyli Marek Ciepaj, prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej w Zawierciu.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 30 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:23, zachód będzie miał miejsce o 19:57. Dzień potrwa 14 godzin i 34 minuty.

O sprawie napisał “Kurier Zawierciański” w najnowszym wydaniu. Zawierciańska Powiatowa Rada Rynku Pracy w dniach 10-12 kwietnia (środa-piątek) wyjechała na 3-dniowe szkolenie do Czech. 11 członków rady oraz 4 dodatkowe osoby spędziły dwie noce w 4-gwiazdkowym hotelu. A dwóch uczestników wyjazdu wróciło ze szkolenia z ranami głowy. W tym starosta zawierciański.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Po południu doszło do zdarzenia drogowego na drodze kolejowej pomiędzy Łazami a Zawierciem.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Codziennie od poniedziałku do piątku o 9:15 na antenie internetowego Radia Zawiercie odbywa się rozmowa “na żywo” z Gościem Dnia Radia Zawiercie. Redaktor naczelny radia i portalu zawiercianskie.pl Paweł Kmiecik rozmawia m.in. z włodarzami gmin w powiecie zawierciańskim, szefami jednostek gminy i powiatu. Nie każdy przyjmuje zaproszenie.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Zdjęcie: Urząd Miejski w Zawierciu

1 Comment

  • ?

    30/04/2019

    Klamie jak z nut.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *