W najbliższą niedzielę 2 czerwca na stadionie sportowym w Kroczycach odbędzie się Festyn Charytatywny dla Natalki. Kim jest Natalka i na co zbierane są pieniądze? Mówi jej mama, Justyna Okularczyk, czwartkowy Gość Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest czwartek 30 maja, wschód słońca nastąpił o 04:38, zachód będzie miał miejsce o 20:41. Dzień potrwa 16 godzin i 3 minuty.

Podczas środowej sesji Rady Miejskiej w Zawierciu poruszane były kwestie kontroli prowadzonych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w dwóch zawierciańskich spółkach – Rejonowym Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Fundacja z Pomysłem wraz z Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Łazach zapraszają na drugą edycję projektu “W dzień i w nocy bez przemocy”, która odbędzie się w poniedziałek 4 czerwca w Łazach.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

We wtorek 28 maja odbyła się VI Sesja Rady Gminy Żarnowiec. Gościł na niej Członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Zawierciu Paweł Sokół.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *