W ubiegłym roku przez pewien czas nosił irokeza, w wolnych chwilach jeździ na motocyklu, ale ma również prawo jazdy na autobus. Ks. Andrzej Witek, wikariusz parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu i rodowity zawiercianin był w środę 5 czerwca Gościem Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie:

Dziś, jak w każdą środę, odbyła się również audycja “Echa Łaz”, czyli program Miasta Łazy na antenie Radia Zawiercie. Tym razem gościliśmy Teresę Kubasik, dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach – placówka ta w minionych dniach obchodziła swoje 200. urodziny:

Dziś jest środa 5 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:34, zachód będzie miał miejsce o 20:47. Dzień potrwa 16 godzin i 13 minut.

Karolina Bebel, zawiercianka, która od kilku miesięcy była w stanie śpiączki po wypadku spowodowanym przez obcokrajowca, została wybudzona.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Wtorkową lekcję z klasą 5a w Szkole Podstawowej nr 3 w Zawierciu poprowadził Paweł Kmiecik, redaktor naczelny Radia Zawiercie i portalu zawiercianskie.pl.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

O prawdopodobnym złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę przez dyrektora Agencji Rozwoju Zawiercia Macieja Zarembę informowaliśmy w piątek 24 maja.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

We wtorek 4 czerwca w Łazach odbyła się akcja zorganizowana przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Łazach we współpracy z Fundacją z Pomysłem.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

5 czerwca, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *