Radny Rady Powiatu Zawierciańskiego od 1998 roku, wiceprzewodniczący rady w latach 2006-2014 oraz przewodniczący w kadencji 2014-2018, a na co dzień lekarz. Jarosław Kleszczewski, dzisiejszy Gość Dnia, oceniał pierwsze miesiące starosty i przewodniczącej rady powiatu oraz sytuacji Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pojawiła się informacja, że w kierownictwie komendy ponownie znalazł się insp. Jacek Kurdybelski. Został on odwołany z funkcji komendanta zawierciańskiej policji w poniedziałek 14 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/insp-jacek-kurdybelski-ponownie-komendantem-kpp-w-zawierciu/

W sobotę 6 lipca w godzinach od 14:00 do 18:00 odbędzie się otwarcie basenu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-sobote-otwarcie-basenu-po-remoncie-w-programie-dj-kejwka-gry-zabawy-i-dmuchance-plakat/

W całej Polsce maturę w tym roku zdawało 247 230 osób, zdało ją 80,5% egzaminowanych. W województwie śląskim te liczby to odpowiednio – 26 916 i 80%, a w powiecie zawierciańskim: 718 i 72,42%.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/matury-2019-powiat-zawiercianski-ponizej-sredniej-procentowo-najlepiej-w-szczekocinach-najgorzej-w-zarnowcu-zestawienie-wynikow/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *