Dziś ad vocem do kwietniowej rozmowy z Arkadiuszem Ilskim jako Gościem Dnia Radia Zawiercie – poprzednim skarbnikiem gminy Zawiercie. Gościem Dnia był dziś w Radiu Zawiercie Marcin Gawłowicz, obecny skarbnik Zawiercia.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 7 maja, wschód słońca nastąpił o 05:09, zachód będzie miał miejsce o 20:09. Dzień potrwa 15 godzin.

W poniedziałek 6 maja wprowadzono nowy rozkład jazdy autobusów Zakładu Komunikacji Miejskiej w Zawierciu.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Zapytaliśmy maturzystów z II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu o to, jak poszło im na dzisiejszej maturze.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W piątek 10 maja w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbędzie się koncert charytatywny koncert RZPiT “Zawiercie”.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

3 Comments

 • dqad

  07/05/2019

  A teraz porównajcie sobie z wywiadem z Ilskim. Pan Gawłowicz miesza, ściemnia, kręci, wzdycha, nie umie odpowiedzieć na proste pytanie.. całkiem jak jego zwierzchnik Konarski.

 • vdwsgv

  09/05/2019

  Może radna Mićka powie ile przytuliła podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów

 • vdwsgv

  09/05/2019

  Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *