Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie była Anna Gacek, przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Zawierciu, która zaprosiła na odbywające się rokrocznie targi edukacyjne w Zawierciu.

Posłuchajcie rozmowy:

 

Dziś jest czwartek 7 marca, wschód słońca nastąpił o 06:16, zachód będzie miał miejsce o 17:31.

Dzień potrwa 11 godzin i 15 minut, będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 5 godzin i 37 minut oraz dłuższy od najkrótszego o 3 godziny i 33 minuty.

Imieniny obchodzą: Bazyli, Efrem, Elpidia, Elpidiusz, Eubul, Eugeniusz, German, Felicyta, Morzysław, Nadmir, Paweł, Perpetua, Teofilakt, Teresa i Tomasz
Albania – Dzień Nauczyciela

Kalendarium 7 marca (źródło: Wikipedia):
1993 – Rozpoczęła nadawanie pierwsza polska komercyjna stacja telewizyjna Polonia 1.
2014 – Premiera filmu Kamienie na szaniec w reżyserii Roberta Glińskiego.

W przyszłym tygodniu w Zawierciu odbędą się dwudniowe warsztaty dotyczące m.in. zwiększenia atrakcyjności miasta i regionu, przyciągnięcia nowych inwestycji i poprawy bezpieczeństwa. Organizatorem wydarzenia jest miasto i powiat zawierciański.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W najbliższą niedzielę 10 marca wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy wynikająca z prac remontowo-modernizacyjnych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Zakład Komunikacji Miejskiej w Zawierciu opublikował na swojej stronie internetowej projekt nowych rozkładów jazdy.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbędzie się wydarzenie skierowane do kobiet organizowane przez Poseł na Sejm RP Annę Nemś.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W niedzielę 10 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki 10 w Zawierciu odbędzie się organizowany przez miasto Dzień Kobiet.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *