Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie miał być Witold Grim, prezydent Zawiercia w kadencji 2014-2018, obecnie radny miejski. W środę 3 kwietnia wieczorem potwierdził swój udział w rozmowie telefonicznej na antenie Radia Zawiercie. Dziś o godzinie 8:30 poinformował nas o braku możliwości rozmowy.

Odmowę udziału w wywiadzie jako Gość Dnia Radia Zawiercie Witold Grim tłumaczył brakiem zgody swojego pracodawcy, u którego pracę podjął kilka tygodni temu. Jak przyznał, nie poinformował go wcześniej o zamiarze rozmowy telefonicznej od 9:15, a pracę rozpoczyna o 9:00. Jaka to praca? Tego nie chciał powiedzieć były prezydent Zawiercia.

Oto pytania, które chcieliśmy zadać Witoldowi Grimowi:

  • jak Pan ocenia pierwsze miesiące prezydentury Łukasza Konarskiego?
  • prezydent Zawiercia Łukasz Konarski mówi od kilku miesięcy o licznych nieplanowanych wydatkach z budżetu miasta. Co Pan na to?
  • czy rzeczywiście stan budżetu jest tak zły jak mówi włodarz Zawiercia?
  • jak Pan ocenia decyzję o zmniejszeniu dotacji dla Aluronu Virtu Warty Zawiercie?
  • ostatnio podczas sesji Rady Miasta nastąpiła ostra wymiana zdań pomiędzy Panem a Łukaszem Konarskim. Czy narasta konflikt między Panami?
  • jakie są Pana dalsze plany zawodowe?

Być może uda się porozmawiać z Witoldem Grimem w innym terminie.

Rozmowy z Gośćmi Dnia Radia Zawiercie odbywają się od grudnia 2018 roku. Jak do tej pory nie miała miejsca taka sytuacja.

8 kwietnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *