Bożena Szydlik jest drugą z trzech osób kandydujących do Parlamentu Europejskiego i pochodzących z powiatu zawierciańskiego, które zaprosiliśmy do rozmowy jako Gość Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest czwartek 9 maja, wschód słońca nastąpił o 05:05, zachód będzie miał miejsce o 20:12. Dzień potrwa 15 godzin i 7 minut.

Czy nowego prezesa ZGK powołano zgodnie z prawem? Urząd miasta analizuje Kwestię tę poruszył podczas kwietniowej sesji były prezydent i radny miejski bieżącej kadencji Witold Grim.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec zaprasza na spotkanie dotyczące rządowego programu Mieszkanie+, które odbędzie się w czwartek 9 maja.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W środę 8 maja o godzinie 20:50 będzie można zobaczyć odcinek serialu “Na dobre i na złe”, w którym wystąpiła Oliwia Migoń.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Kolejna edycja organizowanego od 2014 roku lokalnego talent-show odbędzie się w środę 15 maja w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu. Początek koncertu finałowego o 9:30.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Written by:

2 Comments

  • vdwsgv

    09/05/2019

    Może radna Mićka powie ile przytuliła podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów

  • vdwsgv

    09/05/2019

    Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *