Rok 2020 jest dla Włodowic szczególny, miejscowość obchodzi bowiem 800-lecie. Piątkowy Gość Dnia Radia Zawiercie, wójt gminy, mówił również o rzeczach teraźniejszych – m.in. o podwyżkach cen za śmieci i włodowickiej opozycji. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 10 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:41, zachód będzie miał miejsce o 15:58. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 17 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował w czwartek 9 stycznia o wyłonieniu firmy, która przygotuje kompleksową dokumentację projektową dla realizacji budowy II odcinka obwodnicy (Kromołów – Żerkowice), stanowiącej dalszą część obwodnicy Poręby i Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/gddkia-wybrano-firme-ktora-zaprojektuje-fragment-obwodnicy-na-trasie-kromolow-zerkowice/

W czwartek 9 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach rozpoczął się V Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/v-jurajski-festiwal-koled-i-pastoralek-w-lazach-i-dzien-zdjecia/

Julia i Wiktoria Szlachta z Kroczyc w środę 8 stycznia wystąpiły w programie “Halo Polonia” w TVP Polonia, gdzie zaśpiewały “A star is born”, a w czwartek 9 stycznia w “Pytaniu na Śniadanie” w TVP2 z utworem “Happy New Year”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/siostry-szlachta-wystapily-w-pytaniu-na-sniadanie-tvp2-wideo/

Magazyn “Perspektywy” jak co roku opublikował ranking liceów i techników. Sprawdźcie jak w tym roku wypadły szkoły z powiatu zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ranking-liceow-i-technikow-perspektyw-na-tysiac-liceow-trzy-szkoly-z-powiatu-zawiercianskiego-wyniki/

10 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *