Zakupy przedświąteczne na ostatniej prostej. Dlatego dzisiejszy Gość Dnia Radia Zawiercie, Agnieszka Orlińska z biura prasowego Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, opowiedział o czym klienci – czyli my wszyscy – powinni pamiętać podczas zakupów świąteczno-noworocznych. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 20 grudnia, wschód słońca nastąpił o 07:39, zachód będzie miał miejsce o 15:39. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL


W sobotę 21 grudnia na antenie internetowego Radia Zawiercie transmitować będziemy “na żywo” wyjazdowy mecz Aluronu Virtu CMC Zawiercie, który spotka się z GKS-em Katowice.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/radio-zawiercie-w-sobote-21-grudnia-transmisja-na-zywo-meczu-gks-katowice-aluron-virtu-cmc-zawiercie/

W czwartek 19 grudnia wieczorem doszło do zdarzenia z udziałem pojazdu ciężarowego i samochodu dostawczego na DK-78 koło stacji paliw Orlen w Zawierciu-Kalinówce.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-kalinowka-wypadek-ciezarowki-i-dostawczaka-dwie-osoby-nie-zyja-zdjecia/

20 grudnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *