Miss Jury 2020 była kandydatką powiatu myszkowskiego, choć pochodzi z Zawiercia. O doświadczeniu bycia najpiękniejszą mieszkanką Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz definicji piękna mówiła Aleksandra Czarnecka, środowa Gość Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 22 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:32, zachód będzie miał miejsce o 16:15. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 43 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W środę 22 stycznia na antenie internetowego Radia Zawiercie transmitować będziemy “na żywo” wyjazdowy mecz Aluronu Virtu CMC Zawiercie, który spotka się z MKS-em Będzin.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/radio-zawiercie-w-srode-22-stycznia-transmisja-na-zywo-meczu-mks-bedzin-aluron-virtu-cmc-zawiercie/

W sobotę 22 lutego w hali sportowej przy ul. Orzeszkowej 13 w Ogrodzieńcu odbędzie się II Koncert Karnawałowy, w trakcie którego wystąpi Ronnie Ferrari, twórca przeboju “Ona by tak chciała” obejrzanego 110 mln razy na YouTube. Wydarzenie poprowadzi aktor Piotr Pręgowski.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/znacie-utwor-ona-by-tak-chciala-w-ogrodziencu-wystapi-jej-tworca-ronnie-ferrari-plakat/

We wtorek 21 stycznia o godzinie 16:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie skateparku i terenów rekreacyjnych na osiedlu Zuzanka w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-sprawie-skateparku-na-zuzance-od-8-lat-prosimy-o-skatepark-i-nic-audio-zdjecia/

Koło Kauflandu w Zawierciu powstaje niezwiązany z niemiecką siecią handlową pawilon handlowy z inicjatywy lokalnego przedsiębiorcy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolo-kauflandu-w-zawierciu-powstaje-nowy-obiekt-handlowo-uslugowy/

22 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *