Andrzej Jabłoński to na co dzień strażnik miejski, a w wolnych chwilach miłośnik sztuk walki, pisarz i sportowiec. Wkrótce ukaże się jego dziewiąta książka – “Strażnicy”. O tym, czego dotyczy jego nowe wydawnictwo mówił dziś w Radiu Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 6 listopada, wschód słońca nastąpił o 06:39, zachód będzie miał miejsce o 16:11. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin i 32 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W środę 6 listopada po godzinie 8:00 rano doszło do wypadku na DK78 w centrum Poręby.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/wypadek-na-dk78-w-porebie-zdjecia/

We wtorek 5 listopada Zarząd Powiatu Zawierciańskiego podjął uchwałę, na mocy której we wszystkich szkołach ponadpodstawowych powiatu ogłoszono żałobę po tragicznej śmierci trzech 19-latków w poniedziałkowym wypadku samochodowym.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-szkolach-srednich-w-powiecie-zawiercianskim-ogloszono-zalobe-po-tragicznej-smierci-trzech-19-latkow-z-samochodowki/

Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia wydało kalendarz “Dawne Zawiercie” na 2020 rok. Aby otrzymać go bezpłatnie wystarczy posłuchać Radia Zawiercie dziś (środa 6 listopada) w godzinach 9:00-12:00 i 15:00-18:00.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/chcesz-otrzymac-kalendarz-dawne-zawiercie-sluchaj-radia-zawiercie/

6 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *