Czy zdalne lekcje obejmują wychowanie fizyczne? Jak działa system edukacji online? Na co skarżą się nauczyciele, rodzice i dzieci jeśli chodzi zdalną naukę? Gościem Dnia Radia Zawiercie w środę 1 kwietnia (ale to nie Prima Aprilis) był Andrzej Wilk, dyrektor SP13 w Zawierciu i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zawierciańskiego. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 1 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 06:19, zachód będzie miał miejsce o 19:13. Dzień potrwa 12 godzin i 54 minuty.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Od dziś, czyli od środy 1 kwietnia, na antenie Radia Zawiercie będzie można posłuchać w każdy dzień roboczy wejść antenowych z udziałem naszego warszawskiego korespondenta. Będą one dotyczyły tego, jak zawierciankom i zawiercianom żyje się w Warszawie. Również od dziś otwarta będzie terenowa redakcja Mediów Zawierciańskich (portalu zawiercianskie.pl i Radia Zawiercie) w stolicy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/redakcja-mediow-zawiercianskich-otworzy-terenowa-redakcje-w-warszawie-od-kwietnia-codzienne-polaczenia-z-warszawskim-korespondentem/

Ministerstwo zdrowia o godzinie 20:16 we wtorek 31 marca wydało kolejny komunikat. Liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła w ciągu minionej doby z 2 055 do 2 311, a liczba osób zmarłych z 31 do 33.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/ponad-250-nowych-zakazen-w-polsce-w-ciagu-doby-9-w-woj-slaskim-m-in-w-bytomiu-chorzowie-oraz-powiatach-cieszynskim-i-lublinieckim-w-cieszynie-wyzdrowialy-dwie-osoby/

_

“Proszę o komentarz do planowanych na 10 maja wyborów na Prezydenta RP – jakie jest stanowisko Pana/Pani w tej sprawie? Czy uważa Pan/Pani, że wybory powinny się odbyć czy też nie? Proszę o konkretną odpowiedź i o uzasadnienie odpowiedzi” – taką wiadomość redakcja Mediów Zawierciańskich przesłała dziś do starosty zawierciańskiego oraz do włodarzy wszystkich 10 gmin w powiecie zawierciańskim. Oto odpowiedzi.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/czy-w-maju-powinny-odbyc-sie-wybory-prezydenckie-zapytalismy-o-opinie-wlodarzy-gmin-w-powiecie-zawiercianskim-oto-odpowiedzi/

Ministerstwo zdrowia o godzinie 14:37 we wtorek 31 marca wydało kolejny komunikat dotyczący sytuacji w Polsce w związku z koronawirusem.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-w-szpitalu-tychach-zmarla-70-latka-19-nowych-zakazen-w-woj-slaskim-m-in-w-czeladzi-dabrowie-gorniczej-i-katowicach-oraz-powiatach-czestochowskim-lublinieckim-i-myszkowskim/

_

1 kwietnia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *