Znamy wyniki ankiet przeprowadzonych we wrześniu wśród nauczycieli z Zawiercia i gminy Włodowice w sprawie dalszych losów akcji protestacyjnej. O tym, jakie są nastroje wśród nauczycieli mówiła w Radiu Zawiercie Aneta Mastalerz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 27 września, wschód słońca nastąpił o 06:33, zachód będzie miał miejsce o 18:32. Dzień potrwa 11 godzin i 59 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W piątek 27 września rano doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Glinianej i Przyjaźni z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolizja-w-blanowicach-do-zdarzenia-doszlo-w-taki-sam-sposob-jak-rok-temu-gdy-ucierpiala-karolina-bebel-zdjecia/

25 września 2019 r. w Senacie RP w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników 5. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „List do Taty”, zorganizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego – Inicjatywa, pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/uczen-sp8-w-zawierciu-zwyciezca-ogolnopolskiego-konkursu-list-do-taty-uczestniczylo-w-nim-2-431-uczniow-z-calej-polski-zdjecia/

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach poinformował o otwarciu ofert na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej II odcinka Kromołów-Żerkowice o długości ok. 7,7 km, który będzie realizowany w systemie „Buduj”, jako kolejny etap powstawania całego ciągu obwodnicy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/przetarg-na-dokumentacje-projektowa-ii-odcinka-obwodnicy-najtansza-oferta-miesci-sie-w-kwocie-gddkia/

O budowie kopalni na sesji rady powiatu: “Będzie potrzebna szybka ścieżka leczenia nowotworów, tam są metale ciężkie i radioaktywne”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/o-budowie-kopalni-na-sesji-rady-powiatu-bedzie-potrzebna-szybka-sciezka-leczenia-nowotworow-tam-sa-metale-ciezkie-i-radioaktywne/

27 września, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *