“Art is work” – sztuka to praca. Warto o tym przypominać. I wspomagać świat kultury i sztuki, aby – po pandemii – nie był on zgliszczami dawnej rzeczywistości. Przez bankructwa i rezygnację z, nieopłacalnych przez koronawirusa, działań kulturalnych. O zbliżającej się Filharmonii Jesiennej mówiła jej koordynator, Anita Maszczyk. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Zawiercie: Trwa zbiórka podpisów pod sprzeciwem wobec budowy instalacji do RDF-u. Petycję zainicjowali przewodnicząca rady miejskiej Beata Chawuła i radny Damian Świderski.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-trwa-zbiorka-podpisow-pod-sprzeciwem-wobec-budowy-instalacji-do-rdf-u-petycje-zainicjowali-przewodniczaca-rady-miejskiej-beata-chawula-i-radny-damian-swiderski/

_

Najlepiej Pilica, najgorzej Żarnowiec, Zawiercie coraz niżej. Zobaczcie najnowszy ranking wykorzystania środków europejskich przez samorządy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/najlepiej-pilica-najgorzej-gmina-zarnowiec-zawiercie-coraz-nizej-zobaczcie-najnowszy-ranking-wykorzystania-srodkow-europejskich-przez-samorzady/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

19 października, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *