O sytuacji związanej z powrotem do pracy w UM, a także o prezydenturze Łukasza Konarskiego mówiła w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Anna Nemś, poseł na Sejm RP w latach 2011-2019. 

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 10 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:31, zachód będzie miał miejsce o 20:52. Dzień potrwa 16 godzin i 21 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Urząd Miejski w Zawierciu wybrał wykonawcę inwestycji dotyczącej budowy ostatniego odcinka drogi do Strefy Aktywności Gospodarczej łączącej ją z ul. Obrońców Poczty Gdańskiej oraz budowy ronda na nowym skrzyżowaniu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/do-konca-roku-powstanie-ostatni-odcinek-zachodniej-obwodnicy-zawiercia-wybrano-wykonawce-inwestycji/

_

Na stronie www.siepomaga.pl/wojtus od lutego 2020 roku trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 18-miesięcznego Wojtysia Howin z województwa łódzkiego, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jego leczenie będzie kosztować około 9 mln zł.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/policjanci-strazacy-a-nawet-wojtowie-irzadz-i-wlodowic-wszyscy-robia-pompki-dla-chorego-18-miesiecznego-wojtusia-w-ogolnopolskiej-akcji-zebrano-juz-ponad-9-mln-zl/

_

We wtorek 9 czerwca doszło do awarii sieci kanalizacyjnej przy ul. Piłsudskiego w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/awaria-kanalizacji-przy-ul-pilsudskiego-w-zawierciu-zdjecia/

_

W niedzielę 7 czerwca na Facebooku doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy prezydentem Zawiercia Łukaszem Konarskim, a mieszkanką Zawiercia, która podkreślała, że siłownia “pod chmurką” jest zamknięta, choć zarówno rząd jak i miasto informowali o otwarciu takich obiektów od soboty 6 czerwca. Komentarze są publiczne i ogólnodostępne.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/prezydent-zawiercia-do-mieszkanki-miasta-obysmy-za-kilka-miesiecy-nie-przypomnieli-sobie-tej-rozmowy-um-zagrozenie-epidemiologiczne-to-temat-ktory-wywoluje-szczegolne-emocje/

_

3 Comments

 • Krokusik

  10/06/2020

  Pani Anno, zgadzam się z panią w całości Pani wypowiedzi. Również w tym, że są osoby, które tworzą “swoje prawo” nie licząc się z pracownikami i ich prawami oraz z kosztami swoich działań. Przykład: jedna z jednostek organizacyjnych starostwa. Kilka spraw sądowych, pozwów o wysokie odszkodowania – kolejne koszty, które poniesie społeczeństwo. W mojej ocenie działania wbrew rozsądkowi, przyzwoitości i społecznym normom. I niestety ogromny stres, niepewność i BEZRADNOŚĆ poszkodowanych osób wobec tego swoistego pseudoprawa.

 • adwokat

  11/06/2020

  Odważnie Pani Aniu, królestwo Pana Konarskiego od dawna sie sypie.
  Myślał,że może być ponad prawem, że może upodlić urzędników i zmusić ich do poddaństwa.
  Tych którzy nie uklęknęli wywalono z roboty .
  Na szczęście SĄDY w Polsce są i prawo zatriumfuje.
  Zrobili z Kubusiem prywatny folwark w urzędzie i ustawili się finansowo na lata.
  Dość tego !

  Potrzebna jest Pani tam by patrzeć im na ręce. Sprawiedliwość musi wrócić do urzędu !!

 • john

  15/06/2020

  Kobieta wstydu nie ma.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *