Ciąg dalszy dyskusji publicznej zapoczątkowanej od wpisu radnego miejskiego pod jednym ze zdjęć opublikowanych na Facebooku zawiercianskie.pl. Temat trafił również na wrześniową sesję Rady Miejskiej w Zawierciu. Z Poseł na Sejm RP Anną Nemś rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 30 września, wschód słońca nastąpił o 06:38, zachód będzie miał miejsce o 18:25. Dzień potrwa 11 godzin i 47 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek 1 października Radio Zawiercie startuje z nową ramówką – w dni robocze nadawać będziemy całodzienny program z serwisami informacyjnymi o pełnych godzinach między 8:00 a 18:00.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/od-wtorku-1-pazdziernika-nowa-calodzienna-ramowka-radia-zawiercie/

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Katowicach wydał ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące silnego wiatru, który – w różnym stopniu nasilenia – występuje na terenie całej Polski.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/imgw-w-woj-slaskim-mozliwy-wiatr-w-porywach-do-100-km-h-ostrzezenie-meteorologiczne/

30 września, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *