O spotkaniu mieszkańców z ministrem środowiska Michałem Wosiem na dziedzińcu Zamku Ogrodzieniec w Podzamczu, o edukacji w gminie Ogrodzieniec, wyścigu kolarskim Tour De Pologne,  wpływach do budżetu gminy i przyszłych produkcjach filmowych na terenie zamku mówiła w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem burmistrz Ogrodzieńca – Anna Pilarczyk.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest czwartek 2 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:35, zachód będzie miał miejsce o 20:57. Dzień potrwa 16 godzin i 22 minuty.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

We wtorek 30 czerwca Fundacja Media Zawierciańskie wydała pierwszy numer bezpłatnej gazety “Wiadomości Zawierciańskie”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pierwsze-wydanie-wiadomosci-zawiercianskich-co-w-gazecie/

_

Ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zawierciu wkrótce będzie ulicą jednokierunkową. Przejedziemy nią tylko jadąc od strony przychodni w kierunku DH Centrum.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ul-ks-kard-wyszynskiego-w-zawierciu-bedzie-jednokierunkowa-juz-stoja-znaki-drogowe/

_

W środę 1 lipca na Zamku Ogrodzienieckim w Podzamczu odbyło się spotkanie ministra środowiska Michała Wosia z mieszkańcami. Uczestniczyli w nim m.in. posłanki Ewa Malik i Danuta Nowicka oraz poseł Waldemar Andzel, a także prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, burmistrz Ogrodzieńca Anna Pilarczyk, burmistrz Łaz Maciej Kaczyński oraz burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/spotkanie-ministra-srodowiska-na-zamku-ogrodzienieckim-przerywane-okrzykami-mieszkancow-tematem-byla-m-in-kopalnia-wideoaudiozdjecia/

_

Wakacyjna ramówka Radia Zawiercie wchodzi w życie od poniedziałku 29 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zobaczcie-letnia-ramowke-radio-zawiercie/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *