Czwartkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie był Arkadiusz Grabowski, senator Prawa i Sprawiedliwości Senatu IX kadencji, który bez powodzenia starał się o reelekcję w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 17 października, wschód słońca nastąpił o 07:05, zachód będzie miał miejsce o 17:49. Dzień potrwa 10 godzin i 44 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W czwartkowy poranek, około godziny 8:00, na wiadukcie w Zawierciu doszło do identycznego, jak w środę rano, zdarzenia drogowego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/druga-identyczna-kolizja-na-wiadukcie-w-ciagu-jednej-doby-tym-razem-bez-blokady-drogi-zdjecia/

W środę 16 października w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się mecz Klubu Sportowego Viret CMC Zawiercie z Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym Zagłębie Sosnowiec.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/mecz-viret-cmc-zawiercie-muks-zaglebie-sosnowiec-losy-spotkania-wazyly-sie-do-ostatniej-akcji/

17 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *